Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoce

26. 4. 2013

VÁNOCE – vánoční jarmark a besídka

Vánoce, takové to pravé těšení začíná u dětí vlastně hned na začátku prosince, kdy mohou začít psát svá psaníčka Ježíškovi. Stoprocentně se to pozná podle toho, že najednou máte pocit, jakoby děti někdo vyměnil. Jsou vstřícné, pracovité a vlastně takové celé rozzářené. Téma Vánoce je potom na denním programu. Pouštění koled, povídání o Ježíškovi a vánočních zvycích nebere konce a tak to má být. A přitom všem se také vyrábí na vánoční jarmark.

          Vánoční jarmark – hotové výrobky to je společná práce nás všech. Dlouhodobě naší skupině pomáhají i ti bývalí žáci (dnes již studující na jiných školách), kteří do I. skupiny chodily, a kteří nás doprovázejí také na naše výlety a pohádkové výpravy. V tomto školním roce jsme, ale téměř celou výrobu zvládli pouze ve školní družině a to i díky velice šikovným prvňáčkům. Za úspěšnost prodeje bych ráda poděkovala především rodičům a přátelům školy.

          Vánoční besídka – během té naší odpolední si děti rozbalují společně dárky do družiny, pouštíme si koledy, pohádkové a moderní písničky no a také tancujeme, hodujeme a těšíme se na VÁNOCE.

p1012199.jpg