Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školní rok 2016-2017

28. 4. 2017

Opět nás čekají 4 tematické vycházky do přírody - podzimní i zimní podél řeky do Skochovic se již uskutečnily. Bylo pěkně a cílová zastávka na hřišti ve Skochovicích stála za to.

Za zmínku určitě také stojí Den zdravé výživy (Jablečný den). Prstíky si naštěstí nikdo neufikl, i když někdy to bylo jen tak tak.

Vánoční diskotéka - mlsání, hudba, tanec a hlavně těšení se na ty pravé Vánoce doma.

Velikonoční jarmark - vyráběli jsme a prodávali. Děkujeme, že jste nakupovali. Penízky se hodí na závěrečné vyhodnocení a dárečky pro děti.

Výprava do ZOO Praha v tomto školním roce již proběhla, i když to zpočátku nevypadalo a na počasí se hodila hláška od pana Kemra z filmu Na samotě u lesa. Počasí se nakonec umoudřilo a přálo nám. Kromě klokanů a pandy červené jsme viděli všechna zvířata, na která jsme během 15 let finančně přispěli. V bývalé sloninci si děti užily hezké odpoledne na prolézačkách. Cestou domů některé přemohla únava a padla na ně dřímota.

Děti celý rok pilně pracují, věnují se výzdobě školy a zhotovují svoje výrobky včetně dárků pro budoucí prvňáčky k zápisu. Opakují si do školy a úspěšně vyplňují pracovní listy. To vše se samozřejmě střídá s hrou a odpočinkem. Po celý rok mají plno práce a nazlobení už mnoho času nezbývá. Všechny děti si zaslouží velkou celoroční pochvalu.